Vyberte stránku

O projektu

Rezidence Nové Drozdovice

 

Architektonickým i technickým řešením bytového domu se prolíná důraz na moderní, účelné a funkční dispozice všech jeho prostor, kdy je ve čtyřech podlažích navrženo celkem 28 nadstandardně prostorných bytových jednotek s dispozicemi 2+kk, 3+kk a 4+kk. V přízemí přináleží majiteli přilehlého bytu vždy také předzahrádka (pozemek přejde do vlastnictví kupujícího). Ve 4.NP jsou navrženy střešní terasy, které budou využívány výlučně majiteli přilehlého bytu. Ve 2. a 3. podlaží jsou pak navrženy převážně různě hluboké lodžie, v případě 4kk bytů pak balkony. Každému bytu přináleží prostorná skladová kóje (4,1 – 8,2 m2), přičemž tyto kóje jsou umístěny v přízemí objektu, nebo jsou ve stejném podlaží, jako samotný byt. Parkování osobních vozidel je možné řešit koupí vlastní garáže v přízemí objektu (celkem je navrženo 13 garáží z nich 3 umožní parkování 2 osobních vozidel, nebo také koupí venkovního stání (pozemek přejde do vlastnictví kupujícího).

Směrem k ulici Okružní jsou orientovány zejména komunikační prostory (chodby, schodiště), zatímco byty jsou převážně orientovány do klidné zástavby rodinných domů, která leží jižně od objektu. Ke společnému vybavení objektu patří zejména hydraulický osobní výtah, společná kolárna, místnost s výlevkou pro úklid společných prostor. Objekt je vybaven zařízením umožňující jak připojení k internetu, tak i zařízením pro příjem televizního a  rozhlasového vysílání.

Bytový dům je navržen v tradičním zděném systému (Ytong/Silka), stropy jsou prefabetonové, fasáda je nadstandardně zateplena (15 – 20 cm tepelné izolace), vstupní dveře jsou hliníkové, veškerá okna jsou plastová, zasklená izolačním trojsklem. Vytápění a ohřev teplé vody je zajištěno kaskádou tepelných čerpadel (vnitřní provedení, tedy bez rušivé venkovní jednotky). Spotřeby vody, tepla jsou měřeny v bytových měřících stanicích umístěných vždy v jednotlivém bytě. (odečet je možný rádiově bez vstupu do bytu). Elektrická energie je měřena fakturačními elektroměry, které budou umístěny v přízemí objektu a budou měřit individuální spotřebu v jednotlivých bytech / garážích.

Výhody projektu

u každého bytu prostorná lodžie nebo balkón, případně terasa nebo zahrádka

hydraulický výtah akusticky dilatovaný systémem šachta v šachtě

účelné dispozice bytu s prostornými místnostmi a minimem chodeb

veškeré společné prostory jsou bezbariérové

v přízemí k dispozici samostatná místnost pro kola

úsporný provoz WC se systémem AQUABLADE

v prvním a čtvrtém podlaží byty vytápěny podlahovým topením

ve čtvrtém podlaží příprava na exteriérové motorické žaluzie

možnost instalace klimatizace v každém bytě

nadstandardně široké parkovací stání

krátká docházková vzdálenost přímo od garáží a parkovacího stání do bytového domu

Navštivte nás

Hliníky 4398/7a
796 01 Prostějov

Zavolejte nám

+420 731 495 630

Napište nám

info@bytydrozdovice.cz
www.bytydrozdovice.cz